SPORT

SPORT

uitslagen en verslagen

Ook uw sportbericht of verslag komt in de krant
Stuur het naar redactie@dongenhomespot.nl

LEZERS VAN DE DONGENSE INTERNETKRANT KUNNEN TERUG NAAR DE KRANT :


www.dongenhomespot.nl

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN - JAN PULLENS ONGESLAGEN KAMPIOEN.

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, June 25, 2018 08:40:57

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN -

JAN PULLENS ONGESLAGEN KAMPIOEN.

Ook dit jaar werd er weer gespeeld om de titel WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN.

Horeca Dongen organiseerde wederom dit toernooi, de wedstrijden werden afgewerkt in de volgende café ’s, Het Vaartje, D’ouwe Sok en De Valk.Het toernooi werd voor de 30e keer verspeeld, met in totaal 60 deelnemers.Dankzij de bereidwillige financiële medewerking van "WETSTEIJN AMUSEMENT" hing er ook dit jaar weer een mooie prijzenpot aan het toernooi.

Na voorwedstrijden kwart en halve finale werd op zaterdag 23 juni de finale verspeeld in café de valk.De beste 5 uit de halve finale gingen strijden om de felbegeerde titel.

In deze finale moesten Hans Verbunt en Toon van Spaandonk 8 caramboles maken, de overige 3 finalisten, Jan Pullens, Arjo Dane en regerend kampioen Leo Peeters 6 caramboles.

Onder kundige leiding van Dim van Groesen, Ger Kerst en Henk Driessen werd de finale gestart.In de 1e wedstrijd trad de regerende kampioen Leo Peeters aan tegen Jan Pullens, in 20 beurten eindigde deze partij in remise.Arjo Dane speelde hierna een prima partij tegen Hans Verbunt en won in 7 beurten.Toon van Spaandonk kwam voor het eerst aan tafel tegen Jan Pullens, na een 6-0 achterstand trok Jan met ondermeer een serie van 5 alsnog de partij naar zich toe in 8 beurten.Hans Verbunt pakte zijn eerste winst tegen Leo Peeters in 22 beurten.Ook Toon van Spaandonk pakte zijn eerste winst door Arjo Dane te verslaan in 15 beurten.Jan Pullens wist hierna Hans Verbunt te kloppen in 11 beurten.Toon van Spaandonk bleef in de race om het kampioenschap door winst op Leo Peeters in 22 beurten.Nog 3 kanshebbers voor de titel, Jan Pullens had al 5 punten, Toon van Spaandonk 4 en Arjo had 2 punten, maar moest nog 2 keer aantreden.Leo Peeters ontnam Arjo zijn titelkansen en won in 9 beurten.Hans Verbunt versloeg hierna Toon van Spoandonk in 9 beurten, door deze resultaten was Jan Pullens al kampioen.De laatste wedstrijd ging tussen Jan Pullens en Arjo Dane, bij winst kon Arjo nog de 2e plaats pakken.Maar Jan won ook dit treffen in 13 beurten en werd ongeslagen kampioen, proficiat.De beste partij werd gespeeld door Arjo Dane, 7 beurten goed voor 25 euro.


v.l.n.r. Toon, Hans , kampioen Jan, Leo en Arjo

Na passende dankwoorden aan alle medewerkenden werd het toernooi door wedstrijdleider Jan Smans afgesloten en werd iedereen weer uitgenodigd voor de 31e editie van 2019.Een bijzonder dankwoord was er voor WETSTEIJN amusement voor de financiële injectie, en de garantie dat de sponsoring ook gegarandeerd is voor de komende jaren.



  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1661

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN – ZATERDAG 16 JUNI HALVE FINALE IN 3 POULES.

BILJARTENPosted by internetkrant Sun, June 10, 2018 21:23:12

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN –

ZATERDAG 16 JUNI HALVE FINALE IN 3 POULES.

Met in totaal 55 inschrijvingen zijn we na voorwedstrijden en kwartfinale aangeland bij de halve finale.

Verleden week werd er in 3 poules gespeeld in de kwartfinale.

De 3 poule winnaars en de 2 beste nummers 2 uit iedere poule plaatste zich voor de halve finale, aangevuld met de 10 beste poule winnaars van de voorwedstrijden.

Hier de uitslagen van de kwartfinale.

Poule 1

De valk

9-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Embert Broekhoven (12)

6

43

66

3

0,923

0,652

109%

2

Ger Kerst (6)

5

24

67

6

0,600

0,358

119%

3

Corné van Beijsterveld (6)

5

21

70

3

0,467

0,300

100%

4

William van Westenburgge (8)

4

26

57

4

0,727

0,456

114%

5

Jos Michielsen (6)

0

13

65

3

0,400

0,200

67%

Poule 2

D'ouwe sok

9-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Arnold Willemsen (6)

8

25

63

3

0,700

0,397

132%

2

Gerrit van der Veeken (8)

6

25

71

3

0,529

0,352

88%

3

Adri Kouwenberg (6)

2

19

59

3

0,364

0,322

107%

4

Rob Houtepen (14)

2

40

67

6

1,750

0,597

85%

5

Nico Akkermans (8)

2

23

76

4

0,571

0,303

76%

Poule 3

Het Vaartje

9-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Arjo Dane (6)

7

24

34

3

0,857

0,706

235%

2

Ton van Oijen (14)

4

61

49

7

2,000

1,245

178%

3

Henk Faro (8)

4

32

55

4

0,800

0,582

145%

4

Eric in 't Groen (6)

3

19

52

3

0,400

0,365

122%

5

Jan Embrechts (6)

2

12

40

2

0,462

0,300

100%

De uitslag was vooral keihard voor Ton van Oijen en Henk Faro die door 2 remises niet verder kwamen dan 4 punten, maar wel fantastisch moyennes speelden,

De beste partij in de kwartfinale werd gespeeld door Arjo Dane die een partij uit speelde in 7 beurten en procentueel het best speelde van alle kwart finalisten..

POULE INDELING HALVE FINALE

ZATERDAG 16 JUNI

POULE 1 TAFEL 1

CAFÉ DE VALK

Mari Loonen (6)

Toon van Spaandonk (8)

Corné Horsten (6)

Toon Verbunt (10)

Arjo Dane (6)

ZATERDAG 16 JUNI

POULE 2 TAFEL 2

CAFÉ DE VALK

Jeroen van Gool (8)

Leo Peeters (6)

Arnold Willemsen (6)

Embert Broekhoven (12)

Ger Kerst (6)

ZATERDAG 16 JUNI

POULE 3

CAFÉ D’OUWE SOK

Hans Verbunt (8)

Gerard van der Veeken (8)

Cees Claasen (10)

Jan Pullens (6)

Bart Hultermans (14)

Voor de finale op zaterdag 23 juni in Café de valk, plaatsen zich de 3 poulewinnaars en de 2 beste nummers 2.

In totaal wordt er ruim € 600 uitgekeerd aan prijzengeld.

Voor de winnaar is € 200 gereserveerd, en natuurlijk de eeuwige roem.

De titel ging vorig jaar naar Leo Peeters.

Er wordt gespeeld volgens het poulesysteem, hierdoor is iedereen verzekerd van tenminste 4 partijen.

Supporters zijn natuurlijk van harte welkom, wij wensen de deelnemers veel succes toe.

  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1656

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN - ZATERDAG 9 JUNI KWARTFINALE.

BILJARTENPosted by internetkrant Sun, June 03, 2018 09:28:43

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN -

ZATERDAG 9 JUNI KWARTFINALE.

Met in totaal 55 inschrijvingen, verdeeld in 11 poules van 5, zijn zaterdag 19 mei weer 4 poules voorwedstrijden verspeeld.

De 10 beste poulewinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor de halve finale op zaterdag 16 juni..


Dat zijn geworden:

Jeroen van Gool, Cees Claasen, Corné Horsten, Leo Peeters, Mari Loonen, Toon Verbunt, Bart Hultermans,

Hans Verbunt, Toon van Spaandonk en Jan Pullens.

De slechtste poule winnaar (Eric in ’t Groen) en alle nummers 2 en ook de 3 beste nummers 3 spelen verder in de kwartfinale op zaterdag 9 juni..

De finale vindt plaats op zaterdag 23 juni.

De uitslag van de poules van vorige week zaterdag :

Poule 9

D'ouwe sok

2-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Hans Verbunt (8)

6

28

46

6

1,600

0,609

152,0%

2.

Gerard van der Veeken (8)

6

31

73

2

0,727

0,425

106,0%

3.

Ronald van Eil (6)

6

20

97

2

0,250

0,206

69,0%

4.

Theo in 't Groen (6)

1

15

73

2

0,160

0,205

68,0%

5.

Jan Leemans (6)

1

13

75

2

0,161

0,173

58,0%

Poule 10

De valk tafel 1

2-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Toon van Spaandonk (8)

8

36

60

4

1,571

0,600

150,0%

2.

Nico Akkermans (8)

6

24

68

2

0,727

0,353

88,0%

3.

Corné van Beijsterveld (6)

4

20

61

4

0,727

0,328

109,0%

4.

Peter Dingemans (6)

2

15

58

2

0,600

0,259

86,0%

5.

Jos Nollen (6)

0

10

68

2

0,000

0,147

49,0%

Poule 11

De valk tafel 2

2-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Jan Pullens (6)

6

24

67

5

0,667

0,358

119,0%

2.

Henk Faro (8)

5

31

82

4

0,458

0,378

95,0%

3.

Joseph van der Ven (8)

3

27

78

4

0,435

0,346

87,0%

4.

Henk Faro (8)

3

42

89

4

0,522

0,472

79,0%

5.

Peter van Bragt (8)

3

24

94

2

0,400

0,255

64,0%

Voor komende zaterdag staat de kwartfinale op het programma.

POULE INDELING KWART FINALE

ZATERDAG 9 JUNIPOULE 1

CAFÉ DE VALK

Ger Kerst (6)

Embert Broekhoven (12)

Jos Michielsen (6)

William van Westenbrugge (8)

Ronald van Eil (6)

ZATERDAG 9 JUNI

POULE 2

CAFÉ D’OUWE SOK

Nico Akkermans (8)

Rob Houtepen (14)

Adri Kouwenberg (6)

Gerard van der Veeken (8)

Arnold Willemsen (6)

ZATERDAG 9 JUNI

POULE 3

CAFÉ HET VAARTJE

Ton van Oijen (14)

Arjo Dane (6)

Jan Embrechts (6)

Eric in ‘t Groen (6)

Henk Faro (8)

Supporters zijn natuurlijk van harte welkom, wij wensen de deelnemers veel succes toe.



  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1654

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN -

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, May 14, 2018 11:16:15

WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN -

JEROEN VAN GOOL EN ERIC IN ‘T GROEN DE EERSTE POULE WINNAARS.

Met in totaal 55 inschrijvingen, verdeeld in 11 poules van 5, zijn zaterdag 12 mei de voorwedstrijden van start gegaan.

De 10 beste poulewinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor de halve finale.

De slechtste poule winnaar en alle nummers 2 en ook de 3 beste nummers 3 spelen verder in de kwartfinale.

De uitslag van de eerste 2 poules :

Poule 1

De Valk

12-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Jeroen van Gool (8)

8

32

65

4

0,533

0,492

123,0%

2

Arnold Willemsen (6)

5

23

56

4

0,750

0,411

137,0%

3

Piet Ackermans (6)

4

19

67

3

0,286

0,284

95,0%

4

Paul de Jong (6)

3

16

65

2

0,545

0,246

82,0%

5

Dim van Groesen (8)

0

22

61

2

0,000

0,361

90,0%

Poule 2

De valk

12-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Eric in 't Groen (6)

6

18

81

3

0,429

0,222

74,0%

2

Adri Kouwenberg (6)

4

18

65

2

0,750

0,277

92,0%

3

Peter Ackermans (6)

4

20

86

4

0,412

0,233

78,0%

4

Johan Nieuwenhuizen (10)

4

21

72

2

0,320

0,292

58,0%

5

Claus Pol (6)

2

12

79

2

0,500

0,152

51,0%

Voor komende zaterdag staan de volgende poule wedstrijden op het programma.

ZATERDAG 19 MEI

AANVANG : 13.30 UUR.

POULE 3 -

CAFÉ D’OUWE SOK

WILLIAM VAN WESTENBRUGGE (8)

DRÉ VAN DEN BOSCH (6)

CEES CLAASEN (10)

MANFRED SCHMIDT (6)

AD SIEMONS (8)

ZATERDAG 19 MEI

AANVANG : 13.30 UUR.

POULE 4 -

CAFÉ DE VALK TAFEL 1

JOS RUTTERS (8)

CORNÉ HORSTEN (6)

AAD VAN DER KAAIJ (6)

ARJO DANE (6)

HERMAN ANDERS (10)

ZATERDAG 19 MEI

AANVANG : 13.30 UUR.

POULE 5 -

CAFÉ HET VAARTJE

LEO PEETERS (6)

ARTHUR SNOEREN (8)

JAN EMBRECHTS (6)

EMBERT BROEKHOVEN (12)

ROB KUIPERS (6)

ZATERDAG 19 MEI

AANVANG : 13.30 UUR

POULE 6 -

CAFÉ DE VALK TAFEL 2

MARI LOONEN (6)

ROB HOUTEPEN (14)

CEES WILLEMSE (6)

ROB CLAESEN (6)

RINI NETTEN (8)

Supporters zijn natuurlijk van harte welkom, wij wensen de deelnemers veel succes toe.



  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1646

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK. JOS MICHIELSEN WINNAAR VAN DE SUPERFINALE.

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, April 09, 2018 18:11:46

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK.

JOS MICHIELSEN WINNAAR VAN DE SUPERFINALE.

Dit seizoen vond voor de 43e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats in café de valk.Het toernooi wordt jaarlijks georganiseerd door B.V. De Valk en de bobo’s en wordt verspeeld onder auspiciën van de D.B.B.In het toernooi speelden 86 biljarters die waren onderverdeeld in 6 klassen.Verleden week speelden de 6 super kampioenen om een leuke prijzenpot.Hiervoor waren uitgenodigd de kampioenen Rob Houtepen (1e, ), Ad Siemons (2e), Hanny Hultermans (3e) Just Zonneveld (4e), Jos Michielsen (5e) en Jeannette Zonneveld (6e)Onder zeer deskundige arbitrage van Arnold Willemsen en Toon van Spaandonk namen de wedstrijden een aanvang.In de 1e partij streden clubgenoten van b.v. de valk Jeannette Zonneveld (10 car) en Just Zonneveld (20 car) tegen elkaar, Jeannette toonde geen genade met manlief Just en won in 10 beurten.Ad Siemons (30 car) van b.v. excelsior en Jos Michielsen (15 car) van b.v. a.l.m. speelden vervolgens tegen elkaar, Jos won in slechts 15 beurten.




Clubgenoten Hanny Hultermans (25 car) en Rob Houtepen (40 car) actief voor b.v. de valk troffen vervolgens elkaar, in 13 beurten met een slotserie van 9 won Hanny.In weer een prima partij speelde Jos zijn 2e wedstrijd uit in 15 beurten tegen Just.Rob pakte hierna zijn eerste winst tegen Jeannette in 20 beurten.Hanny speelde haar partij uit tegen Ad in 24 beurten, met 3 caramboles in de nastoot maakte Ad remise.De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Jeannette en Jos, in een moeizame partij won Jos ook zijn 3e partij van de dag in 28 beurten.Na dag 1 dus Jos aan de leiding.Op de 2e speeldag waren Piet Rademakers, Aad van der Kaaij en Ger Kerst als top arbitrage uitgenodigd.De 1e wedstrijd ging tussen Ad en Rob, in 11 beurten wist Rob te winnen met onder meer 2 series van 8.Just Zonneveld pakte zijn eerste winst tegen Hanny in 18 beurten.Jeannette versloeg hierna Ad in 17 beurten.Hanny tegen Jos was de volgende wedstrijd, indien Hanny zou winnen waren er nog 5 kanshebbers voor de titel.In een lange partij, 31 beurten, won Jos met 1 carambole verschil en had al 8 punten verzameld.Hierdoor nog 2 kanshebbers voor de titel, Rob en Jos.Rob moest wel zijn 2 partijen nog winnen om een barrage uit het vuur te slepen.Just maakte de partij tegen Rob echter uit in 20 beurten, via de nastoot maakte Rob gelijk.
v.l.n.r. Just, Jeannette, Hanny, super kampioen Jos, Ad en Rob

Door dit resultaat was Jos al kampioen.Hanny kwam uit op 5 punten door winst tegen Jeannette in 34 beurten.Just pakte ook zijn 2e winst van de dag tegen Ad, dat ging in 21 beurten.In de laatste wedstrijd van het toernooi won Jos ook zijn 5e partij tegen Rob in 24 beurten, en werd ongeslagen kampioen, proficiat.Na afloop van de finale reikte voorzitter Piet Rademakers de prijzen uit aan de deelnemers, en sloot hiermee het bandstoottoernooi voor dit seizoen af.



  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1635

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK. ROB HOUTEPEN KAMPIOEN IN DE 1E KLASSE.

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, March 26, 2018 16:38:19

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK.

ROB HOUTEPEN KAMPIOEN IN DE 1E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 43e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk/De Bobo’s en wordt verspeeld onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.In het toernooi speelden in totaal 86 biljarters, die waren onderverdeeld in 6 klassen.Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 6 maart en zaterdag 7 april om een leuke prijzenpot in de super finale.Vorige week werd de finale verspeeld in de 1e klasse.Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.Alle deelnemers moesten 40 caramboles maken.De finale werd gearbitreerd door Jos Nollen en Dim van GroesenIn de openingswedstrijd speelden clubgenoten Rob Houtepen van b.v. de valk en Herman Anders tegen elkaar. In 13 beurten bereikte Rob de finish.Ton van Gool van b.v. de valk en Toon van Spaandonk van b.v. de bobo’s speelden hierna tegen elkaar, Met ondermeer een serie van 11 won Toon in 22 beurten.Hans Oerlemans, van bv. Nooit volleerd kwam voor het eerst aan de tafel om te spelen tegen Herman. Herman pakte zijn eerste winst in 29 beurten, Hans bleef steken op 39 car.Rob pakte ook zijn 2e winst tegen Ton in 21 beurten.De laatste wedstrijd van de eerste dag ging tussen Toon en Hans. Toon had zijn caramboles verzameld in 19 beurten, Hans maakte in de nastoot gelijk. Toon maakte een serie van 12.Na dag 1 aan de leiding Rob met 2 gewonnen partijen.Onder leiding van Christ van der Linden, Gerry Kerst en Piet Rademakers troffen Ton en Hans elkaar in de 1e partij op de 2e dag , Hans pakte zijn 1e winst in 29 beurten.Herman pakte vervolgens zijn 2e winst door Toon te kloppen in 21 beurten.Hans en Rob zorgde voor een spannende pot, Hans wist Rob te kloppen in 27 beurten, Rob kwam 1 carambole tekort.Nog 2 wedstrijden op het programma, met nog 4 kanshebbers.Ton klopte Herman en pakte zijn 1e winst in 18 beurten, Herman was hierdoor uitgeschakeld.Nog 3 kanshebbers voor de titel met ingaan van de laatste wedstrijd.Bij winst was Rob kampioen, bij winst van Toon kwam er een barrage partij tussen Hans en Toon, bij remise zouden Hans en Rob nog een barrage spelen.In een spannende en nerveuze strijd ging de winst in 27 beurten tenslotte naar Rob die de partij met een serie van 14 uitmaakte en wederom kampioen werd in deze klasse, proficiat.


v.l.n.r. Toon, Ton, kampioen Rob, Hans en Herman

De beste partij werd behaald door Rob Houtepen met 3,07, Rob pakte ook de prijs voor de hoogste serie met 14.Door dit kampioenschap is Rob ook verzekerd van deelname aan de super finale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Jeannette Zonneveld in de 6e klasse, Jos Michielse in de 5e klasse, Just Zonneveld in de 4e klasse, Hanny Hultermans in de 3e klasse en Ad Siemons in de 2e klasse.Na afloop reikte voorzitter Piet Rademakers de prijzen uit aan de deelnemers.Volgend weekend vrijdag 6 april en zaterdag 7 april wordt de super finale verspeeld en wordt het toernooi bandstoten afgesloten voor dit seizoen.



  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1622

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK. JOS MICHIELSEN KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, November 06, 2017 09:45:36

BILJARTEN

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK.

JOS MICHIELSEN KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 43e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk/De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.In het toernooi spelen in totaal 81 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 6 april en zaterdag 7 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.Vorige week werd de finale verspeeld in de 5e klasse.Alle deelnemers dienden 15 caramboles te behalen.Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Jeannette Zonneveld en Sandra Laming speelden Jos Nollen, van b.v. de bobo’s en Richard Smans van b.v. de valk de 1e partij tegen elkaar, in 15 beurten wist Richard te winnen.Clubgenoten Peter Pijnenburg en Adrie de Bruijn van b.v. de herberg, kwamen voor de eerste keer aan tafel. Peter won in 19 beurten. Tjeu Boomaars wist clubgenoot Jos Michielsen, beiden van b.v. a.l.m. te verslaan in 19 beurten.Adrie won vervolgens in 12 beurten van Jos Nollen. Jos Michielsen pakte zijn eerste winst tegen Richard 15 beurten. Ook Peter won zijn 2e partij tegen Tjeu in 19 beurten.De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Jos en Jos, Jos Michielsen won in 20 beurten.Na dag 1 dus Peter met 2 keer winst aan de leiding, Jos Michielsen won 2 keer en verloor 1 keer.Op dag 2 was de arbitrage in vertrouwde handen bij Nicole van Geloven en Bianca van Praet.Adrie en Tjeu speelden als eerste tegen elkaar, in 9 beurten wasTjeu aan de meet.Peter won ook zijn 3e wedstrijd tegen Richard in 25 beurten.Ook Jos Michielsen kwam op 3 keer winst door Adrie te verslaan in 15 beurten.De puntloze Jos Nollen bezorgde Peter zijn eerste verlies en had daar 12 beurten voor nodig.Ook Tjeu zou op 6 punten kunnen komen, maar de wedstrijd tegen Richard eindigde in remise in 15 beurten.Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Peter, Jos Michielsen en Tjeu.Adrie pakte haar 2e winst door Richard in 24 beurten te verslaan.Jos Nollen pakte ook zijn 2e winst tegen Tjeu in 25 beurten die hierdoor uitgeschakeld werd voor deDe laatste wedstrijd ging tussen Jos Michielsen en Peter, de winnaar van deze wedstrijd zou de kampioen worden.In 19 beurten wist Jos deze strijd te winnen, Peter achterlatend op 13 caramboles, en werd kampioen, proficiat.Door dit kampioenschap is Jos ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Jeannette Zonneveld, kampioen in de 6e klasse had zich hiervoor al geplaatst.

v.l.n.r. kampioen Jos, Jos Nollen, Adrie, Peter, Tjeu en Richard

De beste partij was voor Tjeu Boomaars (9 beurten) en Jos Michielsen had met 2 keer een reeks van 6 de hoogste serie.Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Michielsen

5

8

71

90

6

0,789

1,250

2.

Peter Pijnenburg

5

6

70

94

5

0,745

0,789

3.

Tjeu Boomaars

5

5

67

87

6

0,770

1,667

4.

Jos Nollen

5

4

60

87

6

0,690

1,250

5.

Adrie de Bruijn

5

4

48

76

4

0,632

1,250

6.

Richard Smans

5

3

70

97

6

0,722

1,000

Komend weekend wordt een aanvang gemaakt met de voorwedstrijden in de 4e klasse.







  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1554

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK : JEANNETTE ZONNEVELD KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

BILJARTENPosted by internetkrant Mon, October 09, 2017 11:06:36

BILJARTEN

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK :JEANNETTE ZONNEVELD KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 43e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk/De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.In het toernooi spelen in totaal 82 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 6 en zaterdag 7 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.Vorige week werd de finale verspeeld in de 6e klasse.Alle deelnemers dienden 10 caramboles te behalen.Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.Onder deskundige arbitrage van Paul de Jong en Henk Driessen speelden Petra van Dongen en Jeannette Zonneveld, beiden van b.v. de valk, de 1e partij tegen elkaar, in een moeizame partij won Jeannette in 37 beurten.Dit van Loon, van b.v. de herberg, en Aad van der Kaaij, van b.v. de valk., speelden de volgende wedstrijd, in 23 beurten was Dit aan de meet. Topfavoriet Cees Willemse, van b.v., euphonia, en Riekie van den Hoven, van b.v. de salamander, kwamen voor de eerste keer aan tafel, Cees won in slechts 14 beurten.Dit pakte ook haar tweede winst tegen Petra in een prima partij in 12 beurten.Jeannette wist hierna Cees te verslaan in 34 beurten.Aad pakte zijn eerste winst tegen Riekie in 19 beurten.De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Petra en Cees, Cees herstelde zich van zijn verlies in de vorige partij en won in 21 beurten.Na dag 1 aan de leiding Dit en Jeannette met 2 keer winst, Cees had aok 2 keer winst maar verloor ook 1 keer.Op dag 2 was de arbitrage in handen van Toon van Spaandonk en Onno Roncken.In de 1e wedstrijd van dag 2 bezorgde Riekie in 14 beurten Dit haar eerste nederlaag.Ook Jeannette liep tegen haar eerste verlies aan tegen Aad dat gebeurde in 17 beurten.Dit bezorgde Cees zijn 2e nederlaag door winst in 19 beurten.Aad kwam op 3 keer winst door Petra in 16 beurten te verslaan.Jeannette won hierna van Riekie in 33 beurten, voor de 3e keer bleef de tegenstander van Jeannette steken op 9 caramboles.Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Dit, Jeannette en Aad.Aad kwam door winst tegen Cees in 25 beurten op 8 punten.Dit en Jeannette, beiden 6 punten, speelden hierna tegen elkaar.De winnaar van deze wedstrijd zou ook uitkomen op 8 punten, zodat een barrage partij dan noodzakelijk zou worden. Jeannette won in 21 beurten.De laatste reguliere wedstrijd ging tussen Petra en Riekie, in 29 beurten won Riekie en kwam hierdoor uit op 4 punten.Petra, de kampioene van vorig jaar, eindigde puntloos onderaan.Jeannette en Aad gingen vervolgens in een barrage partij strijden om de titel.Aad begon voortvarend en had na 4 beurten al 5 caramboles verzameld.Het venijn zat echter in de staart, want Jeannette maakte in haar laatste 3 beurten 6 caramboles en won de wedstrijd in 13 beurten en daarmee het kampioenschap, proficiat.Aad bleef steken op 9 caramboles.Door dit kampioenschap is Jeannette ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen.


v.l.n.r. Cees, Dit, Petra, kampioene Jeannette, Riekie en Aad

De beste partij was voor Dit van Loon (12 beurten) en Aad van der Kaaij had de hoogste serie met 5 .Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

Dit weekend wordt een aanvang gemaakt met de voorwedstrijden in de 5e klasse.





  • Comments(0)//sport.dongenhomespot.nl/#post1532
Next »